Polityka prywatności | Wojciech Dorżynkiewicz

Polityka prywatności

Każda osoba, korzystająca z serwisu Dorzynkiewicz.pl, jest anonimowa.

Wysyłający informacje za pomocą formularzy znajdujących się w serwisie Dorzynkiewicz.pl lub bezpośrednio na adres poczty elektronicznej autora serwisu może być pewny, że wiadomość nie zostanie opublikowana lub zostanie opublikowana jedynie pod warunkiem uzyskania zgody od nadawcy.

Nie są udostępniane osobom trzecim informacje o użytkownikach serwisu Dorzynkiewicz.pl.

Zbierane i analizowane są informacje zawarte w logach systemowych, takie jak nazwy domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilość odsłon stron, ilość wizyt etc. System zbiera również informacje dotyczace numerów IP korzystających w jakikolwiek sposób z serwisu.

Plik(i) cookies stosowane w serwisie nie przechowują danych osobowych ani innych informacji zebranych od użytkowników. Pliki cookies wykorzystywane są do zidentyfikowania sesji przeglądarki.

Dane pochodzące z ankiet, formularzy kontaktowych etc., znajdujących się w serwisie Dorzynkiewicz.pl są gromadzone i analizowane i mają w celach kontaktowych, podniesienia walorów merytorycznych strony oraz marketingowych.

Wszelkie adresy poczty elektronicznej, związane z korespondencją adresowaną do mnie będą wykorzystywane w celach udzielenia odpowiedzi oraz w celach marketingowych

Wszelkie adresy poczty elektronicznej, zbierane za pomocą formularzy, w związku z prowadzoną działalnością będą służyły do celów marketingowych.